Warsztat online
"Skuteczne usuwanie obrzęków z twarzy - poznaj sekrety ekspertów"

joga twarzy

Czy Twoja twarz często wydaje się opuchnięta, zwłaszcza kiedy wstajesz rano, a Ty zastanawiasz się, jak pozbyć się tych obrzęków?

 

Czy próbowałaś pozbywać się limfy oglądając filmiki w internecie, ale one i tak pojawiają się znowu?

 

Obrzęki na twarzy mogą być spowodowane wieloma czynnikami, ale jednym z głównych jest problem z prawidłowym przepływem limfy i zatory, które się tworzą w różnych częściach twarzy i ciała. Gdy układ limfatyczny jest zatkany lub nie funkcjonuje efektywnie, może to prowadzić do zastoju limfy, co manifestuje się w postaci obrzęków, szarego kolorytu cery oraz przyspieszonego procesu starzenia się twarzy i szyi.

 

Zapraszam Cię na wyjątkowy mini warsztat online

Skuteczne usuwanie obrzęków z twarzy – poznaj sekrety ekspertów (ćwiczenia jogi twarzy i automasaż).

joga twarzy

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WARSZTACIE?

Odkryjesz, jak za pomocą prostych technik możesz poprawić przepływ limfy w całym ciele, co bezpośrednio wpłynie na redukcję obrzęków na twarzy i przywróci jej młodzieńczy kontur.

 

Poznasz 12 skutecznych ćwiczeń i automasaż twarzy.

 

 

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?

Co omawiam na mini warsztacie?

Zrozumiesz, jak zatkany układ limfatyczny wpływa na powstawanie obrzęków na twarzy i procesy starzenia się skóry.

Poznasz 12 technik jogi twarzy i automasażu, które poprawią krążenie i drenaż limfatyczny, przynosząc ulgę opuchniętej skórze.

Dowiesz się, jak praca z układem limfatycznym całego ciała wpływa na kondycję twarzy.

Otrzymasz praktyczne wskazówki, jakie ćwiczenia i techniki włączyć do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej, aby cieszyć się wyszczuploną twarzą i długotrwałymi efektami.

Prowadząca:

Joanna Macioł – certyfikowana refleksolog twarzy od 2009 r. Certyfikowana instruktorka jogi twarzy od 2019 r. Prowadzi kobiece warsztaty stacjonarne dla firm i osób prywatnych, łączące urodę, umysł i zdrowie, jak również szkolenia online. Pomysłodawczyni Społeczności Boskie Kobiety oraz współautorka książki „5 Palców Do Długowieczności”.

 

Czas trwania: 1,5 h

CENA: 99 ZŁ

Cena: 99 ZŁ

Nie pozwól, aby obrzęki na twarzy wpływały na Twoje samopoczucie i wygląd. Odbierz dostęp do mini warsztat już teraz i odkryj, jak możesz naturalnie i skutecznie poprawić owal swojej twarzy oraz usunąć niechciane obrzęki.