OPADAJĄCE POWIEKI

Czy zauważyłaś, że Twoje powieki zaczęły opadać, sprawiając, że wyglądasz na zmęczoną i starszą? 

Czy zauważyłaś, że pod oczami tworzą się nieestetyczne worki?

Czy martwisz się, że jedynym rozwiązaniem są kosztowne i ryzykowne zabiegi operacyjne? A może już próbowałaś różnych zabiegów w gabinecie, ale efekty nie są trwałe?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, ten mini warsztat jest dla Ciebie. 

Wiele kobiet, tak jak Ty, zmaga się z tym problemem, czując się przez to mniej atrakcyjne i pewne siebie. A jeśli powiem Ci, że rozwiązanie może być prostsze i bardziej naturalne, niż myślisz?

Co omawiam na mini warsztacie?

Dowiesz się, dlaczego opadające powieki to nie tylko kwestia estetyki, ale też zdrowia i samopoczucia.

Nauczysz się 13 prostych, efektywnych ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu, aby poprawić wygląd swoich powiek i całej twarzy.

Zrozumiesz, że problem opadających powiek ma swoją przyczynę głębiej, oraz o tym, jak całościowe podejście do zdrowia i urody może przynieść najlepsze efekty.

Odkryjesz, jak ćwiczenia twarzy, praca z powięzią i limfą mogą być skuteczną metodą na podniesienie opadających powiek, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

Prowadząca:

Joanna Macioł – certyfikowana refleksolog twarzy od 2009 r. Certyfikowana instruktorka jogi twarzy od 2019 r. Prowadzi kobiece warsztaty stacjonarne dla firm i osób prywatnych, łączące urodę, umysł i zdrowie, jak również szkolenia online. Pomysłodawczyni Społeczności Boskie Kobiety oraz współautorka książki „5 Palców Do Długowieczności”.

ĆWICZENIA I TEORIA
Czas trwania: 1 – 1,5 h

CENA: 79 ZŁ

ZAREZERWUJ MIEJSCE: 79 ZŁ

Nie pozwól, aby opadające powieki wpływały na Twoje samopoczucie i pewność siebie. Dołącz do mini warsztatu i odkryj, jak możesz naturalnie i skutecznie poprawić swój wygląd oraz samopoczucie.