mięśnie twarzy

🔹 Czy zauważasz u siebie opadające powieki, policzki albo kąciki ust?

🔹 Czy masz tendencję do garbienia się, napięć w karku albo problemów z wypróżnianiem się?

🔹 Czy próbowałaś różnych kremów i zabiegów na twarz, ale efekty są dalekie od oczekiwanych? 

Problem może leżeć głębiej – w taśmach powięziowych, które odgrywają kluczową rolę w zdrowiu, urodzie i samopoczuciu.

Zdrowe i elastyczne taśmy powięziowe pozwalają na swobodny przepływ krwi i limfy oraz rozluźnienie mięśni. Napięcia i zablokowania w taśmach powięziowych ciała mogą mieć bezpośredni wpływ na kondycję naszej twarzy, prowadząc do opuchlizn, zmarszczek i innych oznak starzenia.

Tajemnice Taśm Powięziowych - Klucz do Młodości i Urody

Zapraszam Cię na wyjątkowe mini szkolenie, który poprowadziłam razem z fizjoterapeutką Karoliną Cieślik – specjalistką od powięzi.

joga twarzy

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO SZKOLENIA?

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Prowadząca:

Joanna Macioł – certyfikowana refleksolog twarzy od 2009 r. Certyfikowana instruktorka jogi twarzy od 2019 r. Prowadzi kobiece warsztaty stacjonarne dla firm i osób prywatnych, łączące urodę, umysł i zdrowie, jak również szkolenia online. Pomysłodawczyni Społeczności Boskie Kobiety oraz współautorka książki „5 Palców Do Długowieczności”.

 

Karolina Cieślik – fizjoterapeutka, która w swojej pracy zajmuje się głównie przypadkami ortopedycznymi oraz dolegliwościami bólowymi stawów, mięśni, kręgosłupa. Interesuje się holistycznym podejściem do ciała człowieka stąd w swojej pracy wykorzystuje różne techniki i metody, związane nie tylko z medycyną zachodnią ale
również wschodnią (m.in: akupunkturabańki).

 


Czas trwania: 1 – 1,5 h

CENA: 119 ZŁ

CENA MINI SZKOLENIA: 119 ZŁ

Nie pozwól, aby napięcia i zablokowania w taśmach powięziowych decydowały o Twoim wyglądzie i samopoczuciu. Zarejestruj się na webinar już teraz i odkryj, jak możesz naturalnie i skutecznie poprawić swoją urodę, pracując z taśmami powięziowymi.