„Nieustające Piękno”
- Kurs Jogi Twarzy online

Joga twarzy, automasaż oraz naturalne sposoby dbania o urodę i zdrowie.

💆 Nauczę Cię ćwiczeń jogi twarzy i automasażu

🙎‍♀️ Poznasz wspaniałe, świadome kobiety

😌 Doświadczysz głębokiego odprężenia

Pokażę Ci, jak zahamować proces starzenia się twarzy, przywrócić jej dawny blask
i odzyskać energię, nawet kiedy wydaje Ci się, że już wszystko stracone.

Miewasz takie myśli?
Pomyśl tylko, że:

Zapewne nie muszę pytać, który scenariusz jest Ci bliższy 🙂

To wszystko może mieć swój początek na kursie jogi twarzy „Nieustające Piękno”

CENA KURSU JOGI TWARZY

309 ZŁ

Na 1 masaż twarzy w gabinecie

Potrzebujesz serii 10-12 masaży, żeby zobaczyć efekt

Co zawiera kurs online „Nieustające Piękno”

Skuteczne ćwiczenia jogi twarzy, lekcje automasażu, które w szybki i naturalny sposób odmienią twoją twarz.  Poznasz również naturalne sposoby dbania o urodę i zdrowie.

Plan kursu Jogi Twarzy online:

Część pierwsza

Część druga

W nagraniu:

😍 Wartość warsztatu: 129 zł 😍

Kurs Jogi Twarzy online „Nieustające Piękno” oferuje wiele korzyści:

Oto, co otrzymasz kupując kurs jogi twarzy online:

Nagranie kursu jogi twarzy:

W kursie znajdziesz również automasaż, który pomoże zrelaksować mięśnie twarzy, zwiększyć krążenie krwi i poprawić wygląd skóry.

PDF z ćwiczeniami jogi twarzy:

Ta szczegółowa instrukcja zawiera zestaw ćwiczeń jogi twarzy, które można wykonywać samodzielnie w domu. Ćwiczenia te pomagają wzmocnić mięśnie twarzy, co wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, redukcję zmarszczek i poprawę ogólnej kondycji skóry.

Checklista wyglądu twarzy:

Ta praktyczna checklista pomoże Ci monitorować postępy i utrzymać regularność w praktykowaniu ćwiczeń. Dzięki niej będziesz mogła dokładnie obserwować, jak Twoja skóra się zmienia i dostosować ćwiczenia do swoich indywidualnych potrzeb.

Możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach na Facebooku:

Dwa razy w tygodniu możesz się łączyć online i ćwiczyć na żywo ze mną i inny kobietami, lub odtwarzać nagrane już praktyki. Będziesz miała też możliwość wymiany doświadczeń i wsparcia z innymi uczestniczkami warsztatów.

Zobacz co mówią moje kursantki:

Dlatego jeśli:

💗 chcesz zadbać o swoją twarz i zdrowie naturalnymi i sprawdzonymi sposobami

💉 chcesz uniknąć inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, bo kiedy wkroczysz na tę ścieżkę, będziesz musiała się im poddawać coraz częściej

😌 szukasz prostych metod, które szybko przyniosą efekty, nie tylko dla urody, ale też dla zdrowia i samopoczucia

🧠 wiesz, że jedynie spojrzenie całościowe na siebie i działania holistyczne przynoszą efekty, bo przecież ciało, umysł, zdrowie i uroda są ze sobą połączone

🔑 wiesz, że regularność jest kluczem do sukcesu, a decyzja o tym zmienia życie.

Możesz być pewna, że razem damy sobie radę, a Ty za jakiś czas będziesz żywym przykładem tego, że w każdym wieku można wyglądać pięknie i młodo.

Zanim zdecydujesz, czy chcesz iść drogą szybkich ale coraz mniej bezpiecznych i kontrowersyjnych zabiegów medycyny estetycznej, czy drogą naturalnego zaopiekowania się sobą i zadbania o urodę,

 podsumujmy wszystkie korzyści z kursu jogi twarzy online.

Nauczenie się ćwiczeń jogi twarzy i automasażu pozwoli Ci poprawić krążenie krwi i limfy, co zapewni Twojej skórze lepsze odżywienie i dotlenienie.

Dzięki temu Twoja cera będzie wyglądać zdrowiej i bardziej promiennie, a obrzęki i drugie podbródek znikną bezpowrotnie.

Dowiesz się, jak skutecznie usuwać makijaż, aby Twoja skóra mogła oddychać i regenerować się w czasie snu.

Nauczysz się również, jak najlepiej nakładać krem, by wspierać efekty ćwiczeń i automasażu.

Poznasz techniki redukujące stres, dzięki którym poprawisz swoje zdrowie i urodę

Stres wpływa na wygląd Twojej skóry, powodując zmarszczki i powoduje wiele innych problemów zdrowotnych. Dlatego warto poznać skuteczne metody redukcji stresu, które pozwolą Ci zachować spokój i równowagę w życiu.

Dowiesz się, czym jest mapa twarzy i jak ją interpretować, oraz jak wspomagać swoje zdrowie, by wspierało urodę.

Mapa twarzy to ważne narzędzie, które pozwala zrozumieć, jak funkcjonuje Twoje ciało od wewnątrz i jak to wpływa na wygląd twarzy.

Poznanie sprawdzonych nawyków urodowo-zdrowotnych również będzie bardzo wartościowe dla Twojej pielęgnacji. 

Dowiesz się, jakie drobne rzeczy możesz robić codziennie, by mieć jeszcze szybsze i trwalsze efekty ćwiczeń i automasażu.

Relaksacja to ważny element zdrowego stylu życia i dbania o urodę

Na warsztacie będziesz mieć okazję doświadczyć również głębokiej relaksacji, która pozwoli Ci na oderwanie się od codziennych problemów, wyciszenie a także poczucie się znowu „bliżej siebie”.

Kurs Jogi Twarzy trwa 4 godziny

Daje to wystarczającą ilość czasu na poznanie wszystkich technik i ich praktyczne zastosowanie oraz zadanie niezbędnych pytań.
Wyobraź siebie po tym wydarzeniu:

Joanna Macioł

Instruktor Jogi Twarzy

Od lat zastanawiałam się, jak zadbać o młody wygląd, by przez lata wyglądać dobrze. Wiedziałam, że nie jest to kwestia tylko jednego czynnika. Obserwowałam inne kobiety, którym się to udało. Zadawałam pytania, jak to robią. Tak zebrałam wiedzę na temat różnych nawyków, które służą zdrowiu i urodzie.

Odbyłam wiele szkoleń na ten temat. m.in. roczny kurs refleksologii twarzy u Lone Sorensen w 2009 r. i kurs Jogi Twarzy u Danielle Collins w 2019 r. Postanowiłam sprawdzić to, czego się nauczyłam. 

Zaczęłam praktykować ćwiczenia twarzy na sobie. Ćwicząc regularnie kilka miesięcy, zauważyłam duże efekty. Wtedy też postanowiłam, że muszę zacząć dzielić się tym z innymi kobietami.

Dlatego stworzyłam program rozwijających warsztatów jogi twarzy Nieustające Piękno, w ramach których uczestniczyło już ponad 300 kobiet.

Myślę, że się zgodzisz…
Żyjemy w świecie ciągłego porównywania się

Te słowa powiedziała do mnie któregoś dnia przyjaciółka…

„Porównywanie się do znanych kobiet, które są w tym samym wieku, co ja, a które obserwuję w mediach społecznościowych każdego dnia. I wiesz, czasem jestem na siebie taka zła, że nie potrafię od tego zdystansować. Tak jak czasem wkurzam się sama na siebie, że w ogóle je obserwuję, zamiast zająć się tylko sobą.”

Uśmiechnęłam się wtedy i powiedziałam, że kiedyś robiłam dokładnie tak samo.

To właśnie wtedy czułam największą frustrację i smutek, że nie wyglądam tak dobrze jak one i że mam wrażenie, że one się nie starzeją a ja wręcz przeciwnie.

Wiesz, jak to jest, kiedy chcesz przestać robić coś, co Ci nie służy, ale nadal to robisz?

Na pewno. Każdy tego doświadczył chociaż raz w życiu.

To trudne, bo przez lata nasz mózg i ciało przyzwyczaiło się do pewnych reakcji i wcale nie chce tak łatwo zamienić je na nowe. A jednak jedyne, co możemy zrobić, to postanowić zadziałać radykalnie i podjąć decyzję o zmianie.

Ja tak właśnie zrobiłam kilka lat temu.

Świadomie zdecydowałam, że będę na siebie patrzyła inaczej.

Odrzuciłam porównywanie się i skupiałam się na tym, jak się czuję i jak wyglądam, a konkretniej mówiąc, na tym, jak chcę się czuć każdego dnia i wyglądać nie tylko dzisiaj, ale też za kilka lat.

I wreszcie odetchnęłam z ulgą. A ponieważ mnie się udało, to jestem przekonana, że i Ty możesz to zrobić, bo naprawdę tego potrzebujesz.

Żyjemy dzisiaj w takim natłoku informacji, jakiego nie było nigdy w historii świata.

Mamy dostęp do wszystkiego, nawet jeśli to się znajduje na drugim końcu świata. Jednocześnie odczuwamy zagubienie i potrzebujemy przewodnictwa.

Potrzebujemy poczuć się bezpiecznie i wiedzieć, że zmierzamy w dobrą stronę z naszymi wyborami.

Właśnie dlatego, kiedy poznajemy nowy temat, szukamy eksperta, by początek drogi przebył z nami. Po co? Żeby mieć pewność, że się nie pogubimy i wypracujemy dobre nawyki.

I właśnie dlatego zapraszam Cię na kurs jogi twarzy online „Nieustające Piękno”.

By wdrożyć nowe, dobre i proste nawyki, dzięki którym za jakiś czas inaczej spojrzysz na siebie, a odbicie w lustrze będzie wywoływało uśmiech na Twojej twarzy.

Czy są inne rozwiązania?

Na pewno się zastanawiasz, czy kurs jogi twarzy „Nieustające Piękno” jest najlepszym rozwiązaniem.
Jakie masz alternatywy?

😏 Możesz codziennie wstawać niezadowolona z siebie i z frustracją nakładać makijaż każdego dnia.

😫 Możesz też stosować różne suplementy, maści oraz inne środki o nieudokumentowanym działaniu i często posiadające w składzie szkodliwe, syntetyczne składniki.

😖 Możliwe, że chcesz poddawać się drogim zabiegom medycyny estetycznej, które na pewno będziesz musiała regularnie powtarzać i zwiększysz prawdopodobieństwo wprowadzenia trucizny do organizmu.

Pytania i odpowiedzi

  1. Załóż bluzkę z dużym dekoltem, żeby było Ci wygodnie wykonywać automasaż.
  2. Przygotuj:
    – ołówek (będzie potrzebny do wykonywania ćwiczeń),

    – opaskę lub spinkę do włosów – przyda się, by ochronić włosy przy automasażu.